fbpx
  • Головна
  • Новини
  • У Коломиї відкрили нове приміщення ЦНАПу, обладнаного на 20 тисяч канадських доларів

У Коломиї відкрили нове приміщення ЦНАПу, обладнаного на 20 тисяч канадських доларів

18:37, 15.05, 2017

Центр надання адміністративних послуг у Коломиї переїхав у нове приміщення – з проспекту Грушевського на площу Привокзальну, 2а/1, де нещодавно завершили ремонтні роботи.

У центрі надають 178 послуг, їхня кількість продовжуватиме зростати. У новому приміщенні для відвідувачів замість живої черги ввели електронну, яка запрацює там вже відзавтра, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.
 
Попереднє приміщення ЦНАПу створювало незручності для коломиян під час несприятливих погодних умов. Про це сьогодні розповів міський голова Ігор Слюзар під час урочистого відкриття:
"Переїхати у нове приміщення нас змусило життя. Приміщення ЦНАПу, яке було розміщене у ратуші, під час негоди створювало незручності для людей. А кількість послуг наскільки збільшилася, що ми вже не мали де розміщувати працівників центру, тому частина з них працювала у приміщенні соцзабезу та "Житлоінфоцентру"". 
Керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій повідомив, що на ремонт приміщення на Привокзальній були виділені кошти з обласного бюджету.
"Влада має бути наближеною до народу. Власне, відкриття таких сучасних ЦНАПів і є одним з цих кроків. На облаштування будівлі площею 600 кв. м з обласного бюджету вдалося виділити 750 тис. грн, 1,5 млн. грн – це вже місцеві кошти", – зазначив Роман Маланій.

Для закупівлі нового обладнання для ЦНАПу Коломиї був наданий грант – 20 тисяч канадських доларів.

"Завдяки закупівлі обладнання за грантові кошти буде збільшено кількість послуг для громади", – додав Маланій. Він також висловив сподівання, що невдовзі такі сучасні центри надання адмінпослуг запрацюють у всіх містах Прикарпаття. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: