fbpx

У Коломиї воїн-писанкар Олег Кіращук провів майстер-клас для дітей

Культура 19:17, 25.03, 2016

Воїн-писанкар Олег Кіращук провів майстер-клас для дітей учасників АТО, багатодітних і прийомних сімей та тих, сім’ї яких опинилися у складних життєвих обставинах.

Захід пройшов у рамках програми "Школа життя" у Коломийському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, інформує прес-служба Коломийської РДА.

"Юні писанкарі найчастіше зображували на писанках малюнки баранчика – як символ достатку, оленя, який вказує правильний шлях у житті, та ангела, який символізує оберіг",  зазначив Олег Кіращук.

Він зізнався, що робота тривала у позитивній атмосфері, адже діти були вражені здобутими навичками.

До речі, це не перший майстер-клас, який проводить військовий для дітей. Щороку у літній період він разом з американським волонтером Любою Петруш їдуть до інших населених пунктів, де навчають дітей писати писанки.

Координатор проекту Оксана Вандич додає, що такі заходи необхідно проводити для того, щоб діти переймали національні ідеї і берегли українські традиції.

Всі писанки, які виготовили діти, будуть представлені на благодійному ярмарку, який проходитиме для збору коштів бійцям АТО. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: