fbpx

У Коломиї безпритульного уродженця Польщі засудили за крадіжки на три роки позбавлення волі

Суспільство 21:36, 24.10, 2017

Коломийський міськрайонний суд розглянув кримінальне провадження про крадіжку чужого майна та засудив 21-річного чоловіка.

Суд призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком три роки три місяці, стягнув 46 170 грн майнової шкоди та 10 000 грн моральної шкоди на користь однієї із потерпілих, а також в дохід держави – 4488,76 гривень витрат за проведення судових експертиз, повідомили в прес-службі суду.

29 серпня 2016 року до суду поступило кримінальне провадження про обвинувачення чоловіка за статтею 185 ч. 3 КК України, жителя міста Коломия, уродженця Республіки Польща, засудженого вироком Івано-Франківського міського суду від 21 лютого 2017 року за ст. 185 ч. 2 КК України до п’яти місяців арешту, яке відбув повністю.

Обвинувачений, 1996 року народження,  сирота, не мав постійного місця проживання та праці. Протягом минулого року через тяжкий матеріальний стан він проникав у недобудовані житлові будинки в Коломиї, де викрадав господарські інструменти та будівельні матеріали, а також особисті речі власників. Злодій спричинив потерпілим матеріальну шкоду на загальну суму 59 300 грн.

Всі чотири епізоди чоловік вчиняв самостійно. Спочатку підбирав об’єкти, а потім в нічний час здійснював крадіжки, проникаючи у будинки через вікна. Викрадені речі спершу переносив у таємні місця, а потім відвозив додому. Надалі продавав їх на ринку, а кошти витрачав на свої потреби.

Потерпілим відшкодовано частину матеріальних збитків на суму 13 130 грн.  

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 3 ст. 185 КК України – таємне викрадення чужого майна, повторно, шляхом проникнення у житло. 

Під час досудового слідства до обвинуваченого обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, проте внаслідок порушення умов застосованого заходу та оголошення його в розшук змінено на тримання під вартою. На вирок суду може бути подана апеляція протягом тридцяти днів.  

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: