fbpx

У Коломийській міськраді оголосили конкурс на три посади

Політика 15:04, 06.11, 2017

Міський голова Коломиї Ігор Слюзар підписав розпорядження про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад.

Про це інформує прес-служба Коломийської міської ради.
Конкурс оголошено на три посади:
  • головного спеціаліста відділу перспективного розвитку та капітального будівництва міської ради;
  • спеціаліста 1 категорії відділу перспективного розвитку та капітального будівництва міської ради;
  • спеціаліста 1 категорії відділу культури міської ради.
Вимоги до кандидатів:
На посаду головного спеціаліста відділу перспективного розвитку та капітального будівництва міської ради – вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр. Стаж служби в органах місцевого самоврядування або державної служби не менше 3 років або стаж роботи за фахом не менше 5 років, вільне володіння комп’ютером.
На посаду спеціаліста 1 категорії відділу перспективного розвитку та капітального будівництва міської ради – вища освіта у галузі будівництва за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, спеціаліст, магістр. Стаж роботи в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом не менше 3 років, вільне володіння комп’ютером.
На посаду спеціаліста 1 категорії відділу культури міської ради – вища освіта у галузі будівництва або архітектури за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, спеціаліст, магістр. Стаж роботи в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом не менше 3 років, вільне володіння комп’ютером.
Згідно з чинним порядком заміщення вакантних посад конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання корупції” та законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у відділ кадрів документи: заяву про участь у конкурсі; заповнену особову картку державного службовця з додатками; дві фотокартки розміром 4×6; копії документів про освіту; копію документа, що посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
До документів можна подати додаткову інформацію стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації. Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення. Подати заяву та інші документи, а також одержати необхідні бланки і перелік питань на іспит можна за адресою: м. Коломия, проспект Михайла Грушевського, 1, каб. №22, тел.5-04-58.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: