fbpx

У Коломийській районній лікарні відкривають відділення екстреної медичної допомоги

Здоров'я 12:59, 28.04, 2017

Для цього у Коломийській ЦРЛ розпочали реконструкцію першого поверху.

Наймасштабніша зміна – це перенесення приймального відділення в інше крило лікарні та створення на його базі відділення екстреної медичної допомоги.

Задля того, аби продовжувати ремонт у Коломийській ЦРЛ, зібрали у медичному закладі нараду, інформує НТК. Обговорюють плюси і мінуси проекту реконструкції першого поверху.

На базі приймального створять відділення екстреної медичної допомоги, розповідає заступник головного лікаря Коломийської ЦРЛ Віктор Бойко. У новому відділенні передбачено три палати.

Що ж до приймального відділу, то його проект створювали спільно з медиками, аби врахувати усі потреби. Також напередодні відвідували лікарні в обласних центрах, аби побачити недоліки та плюси роботи приймального відділення колег.


У лікарні вже понад рік тривають активні ремонтні роботи. Найперше взялися за урологічне відділення. З 70-х років, коли лікарям-урологам виділили поверх у ЦРЛ, тут не проводився ремонт, розповідає завідувач відділення Ігор Гродзінський. Зараз відділ працює на усю потужність. В європейських умовах затишно і пацієнтам, і лікарям.

Після ремонту урології взялися за ЛОР-відділ. Наразі там уже завершальна стадія ремонту. Придбали навіть обладнання для безкровних операцій. Поки коломийські лікарі – єдині в області, які мають такий інструментарій, розповідає завідувач відділення Роман Оріщак.

Та це не все: вже незабаром відділ отримає ще низку медичного обладнання від партнерів з Німеччини, анонсує голова Коломийської РДА Любомир Глушков. Колеги з-за кордону вже неодноразово надавали допомогу місцевій лікарні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: