fbpx

У Коломийській виправній колонії відбувся День відкритих дверей. ФОТО

Суспільство 13:10, 15.07, 2015

День відкритих дверей проводиться у колоніях Прикарпаття щорічно, щоб показати суспільству відкритість та бажання співпрацювати із громадськістю для виконання одного із важливих завдань пенітенціарної системи – виправлення та ресоціалізації засуджених і повернення їх до нормальних умов життя після відбування покарання.

Цього дня установу відвідали рідні та близькі засуджених, представники спостережної комісії, органів місцевого самоврядування. Зустрічав гостей начальник колонії Руслан Рибчак.

Захід розпочався із відвідин церкви Христа Спасителя, де відбулася спільна молитва та служба. У супроводі першого заступника начальника колонії Тараса Катрича гості побували у житлових та комунальних приміщеннях колонії: їдальні, лазні, медичній частині. Вони побачили, де харчуються засуджені, які страви для них готують. Працівники медичної частини розказали рідним про послуги, які надають медики у колонії у разі звернення до них засуджених.

Заступник начальника установи Василь Мочернюк ознайомив відвідувачів із роботою центру психоемоційного розвантаження, що діє при колонії. Він також показав навчальний центр, де засуджені здобувають освіту за шкільною програмою та отримують фах робітничих професій. Відвідувачі ознайомилися із виставкою виробів прикладного мистецтва, які виготовляють засуджені.

В актовому залі установи відбулася зустріч із адміністрацією колонії, під час якої Руслан Рибчак розповів присутнім про найближчі завдання, які стоять перед персоналом, та відповів на запитання родичів.

Завершився захід концертною програмою, яку підготували засуджені для своїх рідних. Як пересвідчилися відвідувачі, для людей, які відбувають покарання в колонії, адміністрація створила нормальні умови утримання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: