fbpx

У колишньому приміщенні департаменту освіти та науки відновлять дитячий садочок

Суспільство 19:38, 03.07, 2018

Уже майже місяць працівники департаменту освіти та науки облаштовуються на новому місці. Вони переїхали з приміщення на вулиці Бандери, 10г, в якому працювали понад 20 років, на вулицю Кардинала Любомира Гузара, 15 (раніше Новгородська). А у старому приміщенні відновлять дитячий садочок.

Заступник начальника департаменту Наталія Микула розповідає, що мова про переїзд велася дуже давно, тому працівники були до нього готові.

"Ми, як освітяни, розуміємо, що це потреба часу. Ми знаємо, що наше колишнє приміщення є типовим для ДНЗ. Та й хто, як не ми, маємо показати приклад, що такі приміщення треба повертати дітям. Адже місто цього потребує", – зазначила Наталія Микула.

Окрім того, це дало можливість структуризувати роботу департаменту. Тепер керівники відділів та їхні підлеглі працюють у сусідніх кабінетах.

Щодо відновлення дитячого садочка на вулиці Бандери, то заступник УКБ Володимир Ковальчук зазначає, що роботи дуже багато. Раніше це був садочок на 210 місць, але за новими нормами – лише на 150. Новий садочок буде повноцінним дошкільним навчальним закладом – з актовим та спортивним залами й ігровим майданчиком.

"Місто розвивається динамічно. Населення постійно збільшується, й нам бракує дитячих садочків та шкіл. Приміщення на Бандери чудово підходить для облаштування в ньому ДНЗ. Це центр міста, й він тут справді потрібен. Але це тривалий процес. Вже узгоджено попередні плани розташування, зроблено проектні пропозиції. До кінця року планують виготовити проект та завершити його еспертизу. Окрім того, продовжуємо роботи на вулиці Хоткевича, 11А. Працюємо над тим, щоб у місті було зручно всім", – підсумував міський голова Руслан Марцінків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: