fbpx

У Косові близько 170 дітей провели спортивний флешмоб на підтримку територіальної єдності України

Суспільство 16:17, 16.07, 2015

13 липня на базі дитячого закладу санаторного типу ЛОК "Карпатські зорі" в Косові відбувся патріотичний спортивний флешмоб.

Захід проводився в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене".

Близько ста сімдесяти вихованців табору зібралися на спортивному майданчику, щоб висловитись за підтримку української єдності, миру та спокою у нашій державі.

На початку флешмобу у небо здійнялись голуби як символ миру та непереборного бажання дітей жити у спокої, злагоді та добробуті на своїй Богом даній землі.

Під ритмічні звуки музики юнаки та дівчата із Косівщини та Київщини, які разом відпочивали та оздоровлювались у таборі, синхронно виконували спортивні вправи, своїм власним прикладом пропагуючи здоровий спосіб життя.

Згодом, тримаючи в руках блакитні і жовті аркуші паперу, діти утворили символічний державний прапор України, що, незважаючи на дещо дощову погоду, замайорів своїми яскравими барвами. Вихователі табору всебічно сприяли проявам патріотизму своїх вихованців. Вишикувавшись в ряд, вони висловили свою любов до України у написах "Україна єдина!" та "Героям слава!".

Під гасла "Крим – наш!", "Україна понад усе" діти організувались у літери, що склали слово "УКРАЇНА".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: