fbpx

У Косові керівник підрозділу "Укртелекому" відмовився прийняти повістки для своїх працівників

Суспільство 12:01, 30.01, 2015

Керівник філії "Укртелекому" у Косові відмовився взяти повістки на проходження медичного огляду для своїх працівників, бо начебто не отримував відповідної вказівки з обласного управління.

Про це повідомив Косівсько-Верховинський військовий комісар, передає Дримба.ТБ.

За словами військового комісара, згідно з Указом Президента про часткову мобілізацію, всім керівникам установ, організацій, підприємств роздаються списки тих, хто працює в даній установі, на проходження медичного огляду та вияву стану придатності для відправки у Збройні сили.

"Керівник даної установи (Косівський цех електрозв’язку, – ред.) відмовився категорично брати повістки, мотивуючи це тим, що йому нема вказівки з обласного управління, де й з находиться відділ кадрів", – заявив воєнком.

Воєнком повідомив, що в інших підприємствах та установах проблем із врученням повісток не було. Такі повістки вже вручені МВП "Гуцульщина", міській раді та іншим установам.

"Керівники зобов’язані відпрацювати дані списки та доповісти нам, що ці люди були відправленні на медогляд, а щодо тих, кого нема, подати документи, чому їх не було", – заявив комісар.

Якщо ж керівник Косівської філії "Укртелекому" не прийме від військового комісара повістки на проходження медичного огляду працівників установи, воєнком буде змушений скласти протокол про адмінпорушення статті 210-1 Кодексу України про адміністративні порушення, яка тягне за собою накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від семи до десяти неоподатковуваних мінімумів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: