fbpx

У Косові побудують "Центр карпатської культури" за понад 21 мільйон

Суспільство 08:49, 03.11, 2018

Роботи планують завершити до кінця 2019 року.

Косівська районна рада в результаті відкритих торгів 30 жовтня підписала договір з приватним підприємством "Промбудсервіс-Косів" на реконструкцію будівлі килимового цеху під "Центр карпатської культури міста Косів" вартістю 21,6 млн грн. Про це пишуть Наші гроші.

Згідно з технічним завданням, переможець реконструює килимовий цех колишнього виробничо-художнього комбінату "Гуцульщина". Майбутній центр карпатської культури матиме три поверхи і займатиме площу близько 1400 м кв. Крім ремонту будівлі, встановлення нових дверей та вікон, монтажу ліфтів, також передбачене встановлення обладнання для офісних приміщень та виставкової зали. Роботи планують завершити до кінця 2019 року.

Контрактом передбачено, що 8,4 млн грн підрядник отримає з коштів європейської грантової програми транскордонного співробітництва "Україна – Польща – Білорусь" за проектом "Світ карпатських розет – заходи із збереження унікальності культури Карпат".

Решту – 12,2 млн грн – як співфінансування з місцевого та обласного бюджетів.

Приватне підприємство "Промбудсервіс-Косів" зареєстроване в Косові, а його власником та директором є Володимир Тинкалюк. Впродовж 2018 року фірма одержала 29 держзамовлень загальною вартістю 135 млн грн, усі в Івано-Франківській області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: