fbpx

У Косові рекламу "Народного контролю" наліпили з порушенням правил благоустрою – на водостоки

Суспільство 21:38, 01.10, 2015

У місті Косові представником ОПОРИ зафіксували факт розміщення низки плакатів, що містять ознаки політичної реклами та символіку партії "Громадський рух "Народний контроль", у спосіб, який порушує правила благоустрою населених пунктів. Друковані матеріали були розміщені на водостічних трубах будівель райцентру.

Порушення зафіксували на фото. 

Це вже не перший зафіксований випадок поширення друкованих матеріалів з порушенням правил благоустрою населених пунктів. Раніше ОПОРА вже повідомляла про аналогічні порушення в Івано-Франківській області, виявлені внаслідок поширення поліграфічної продукції з символікою партій "Українське об’єднання патріотів – УКРОП", ВО "Свобода", ВО "Батьківщина" та партії "Воля".

"ОПОРА вже вкотре звертає увагу політичних партій на необхідності дотримання законодавства під час поширення друкованих матеріалів з політичною рекламою. А також нагадує, що поширення друкованих матеріалів на електроопорах, водостічних трубах, деревах, фасадах будинків тощо передбачає відповідальність за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. І карається накладенням штрафу у сумі від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", – роз'яснив Іван Маруняк, координатор громадянської мережі ОПОРА на Івано-Франківщині.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: