fbpx

У Крихівцях призупинилося будівництво нового дитсадка – винен підрядник

Суспільство 18:47, 20.08, 2017

Розмови з підрядником ні до чого не призводять і навіть перспектива позову до суду на нього не впливає, каже перший заступник начальника Івано-Франківського управління капітального будівництва Володимир Ковальчук.

З огляду на такий стан справ заступник міського голови Олексій Кайда на оперативній нараді в міського голови цього тижня пропонував розірвати з підрядником договір та рекомендував скласти так званий "чорний список" підрядників, яких не допускати до участі у тендерах на виконання робіт, пише Західний кур'єр.

"Скласти чорний список підрядників, які псують роботу, невчасно її виконують, і в умовах тендерів передбачити, що до участі у них їх не допускати. Гроші є, ми вчасно їх фінансуємо, а вони не виконують свою роботу", – сказав О. Кайда.

"Ми вже пробували так робити, але нам прийшли листи з антимонопольного та інших контролюючих органів, що ми обмежуємо розвиток бізнесу", – відповів Володимир Ковальчук.

"Ми не обмежуємо, ми стимулюємо розвиток бізнесу і контролюємо раціональне використання коштів", – наголосив О. Кайда.

Однак проблеми не лише з будівництвом дитсадка у Крихівцях. За словами Ковальчука, є ще чотири проблемні об’єкти. Зокрема, через відсутність учасників уже двічі не відбувся тендер на ремонт корпусу школи №7, де необхідно укріплювати фундамент.

Загалом же цьогоріч будівельні роботи проводяться на п’яти об’єктах освітньої сфери.

На завершенні добудова спортивно-актової зали школи №16 на вул. Вовчинецькій. Там залишилось настелити підлогу і завершити опоряджувальні роботи, а відкриття запланували приурочити до Дня вчителя. Практично готовий до відкриття дитсадок на 115 місць в Угорниках, для роботи у якому наразі шукають вихователів. У жовтні, на свято Покрови, відкриють дитсадок на 95 місць у Микитинцях. Триває реконструкція колишнього дитсадка Львівської залізниці на вул. Хоткевича, який зможуть відвідувати 130 дошкільнят. Щоправда, за словами В. Ковальчука, його відкриють не раніше 2019 року, бо ще необхідно прокласти нові мережі водопостачання і водовідведення та збудувати котельню. До вересня завершиться проектування будівництва другої черги школи №6 в мікрорайоні Опришівці, після чого проект направлять на експертизу. Нагадаємо, що у новому приміщенні міська влада планує відкрити дитсадок і таким чином перетворити школу №6 на навчально-виховний комплекс.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: