Про це повідомили КУРСу в Управлінні з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Івано-Франківської облдержадміністрації.
31-річна водійка автомобіля марки "Нісан Альмера" на рівнозначному перехресті не надала перевагу в русі автомобілю марки ВАЗ 21093, яким керував 20-річний водій. Внаслідок ДТП водій автомобіля "Нісан Альмера", його 36-річний пасажир, а також 15-річна пасажирка автомобіля ВАЗ 21093 були госпіталізовані у лікувальний заклад.