fbpx

У Крилосі планують створити духовний та історико-туристичний центр

Суспільство 14:18, 10.11, 2015

Про це йшлося під час виїзної наради щодо визначення проблемних питань з підготовки до проведення щорічної Всеукраїнської Патріаршої Прощі УГКЦ до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої, в якій взяли участь керівники районної та місцевої влади, НЗ "Давній Галич", священнослужителі, представники відповідних служб району.

"Наше завдання сьогодні – створити у Крилосі потужний духовний та історико-туристичний центр. Для цього має бути вироблена стратегія розвитку цієї території, – зазначив на нараді голова Галицької райдержадміністрації Ярослав Бартків.  До реалізації цього проекту будуть залучені обласна, районна, місцева влада, духовенство та НЗ "Давній Галич".

На нараді було визначено проблемні питання, які потрібно вирішити в рамках організації наступних прощ. Серед них  буріння свердловини для забезпечення прочан питною водою, освітлення туристичних об’єктів та місць проведення заходів, ремонт фасаду будівлі Митрополичих палат, закладення та благоустрій місць паркування транспорту, перенесення високовольтної лінії електропередач та інші.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: