"Це приємна подія не лише для Крилоса, але і для всього Галицького району. Будівництво Крилоської школи є пріоритетним завданням для районної влади. Адже село з такою давньою історією заслуговує на нову сучасну школу і дитячий садок. Наразі вже виділено 4,5 мільйони гривень, щоб розпочати будівництво. До кінця року буде освоєно ще 4 мільйони, щоб до зими звести стіни і дах", – озвучив плани голова райдержадміністрації Ярослав Бартків.
Рубрики
Щоб бути в курсі:
найцікавіші новини Івано-Франківська і регіону за тиждень
найцікавіші новини Івано-Франківська і регіону за тиждень