fbpx

У квітні українцям перерахують субсидію на опалення

Економіка 18:19, 06.04, 2017

Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається окремо на опалювальний період і окремо на неопалювальний. Тобто призначені з 1 жовтня 2016 року житлові субсидії діятимуть до 30 квітня 2017 року включно.

Однак, враховуючи теплу весну, у квітні вона буде перерахована (як для користувачів центрального, так і індивідуального опалення) з урахуванням кількості днів опалювального періоду.
Про це інформують в Міністерстві соціальної політики України, коментуючи чутки про те, що "рання тепла весна начебто вплинула на скасування субсидій".

"Субсидії у квітні ніхто не скасовував. Якщо опалювальний період закінчився, до прикладу, 2 квітня, то норма газу, тепла або електрики, залежно від виду опалення, буде перерахована пропорційно кількості днів, а не за повний "опалювальний" місяць. Проте громадяни, що мають зекономлені кошти субсидії, зможуть їх використати, оскільки опалювальний період у нас зафіксовано до 30 квітня 2017 року", – заявляють в Мінсоцполітики.

З 1 травня до 30 вересня 2017 року допомога на оплату комунальних послуг буде надаватися і надалі, однак її розмір буде дещо меншим з об’єктивних причин – через відсутність оплати послуги теплопостачання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: