fbpx

У лавах прикарпатських рятувальників – поповнення

Суспільство 21:20, 06.05, 2016

На навчальному пункті Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області 30 випускників склали присягу на вірність народові України.

Випускники отримали свідоцтва про закінчення первинної професійної підготовки за профе­сіями "Пожежник-ряту­ва­льник" та "Машиніст насосних установок пожежного рятувального транспортного засобу".

Один за одним виходили ма­­йбутні рятувальники з шеренг для складання Присяги та от­римання свідоцтва, інформує прес-служба ДСНС в області.

З успішним завершенням пе­­­­рвинної професійної підгото­вки випускників приві­тав заступник начальника Управління ДСНС в обла­сті підполковник служби цивільного захисту Володимир Пачків. Він зазначив, що у такий важливий день кожен із бійців служби з надзвичайних ситуацій, поповнюючи міцну і дружну сім’ю прикарпатських рятувальників, стає представником мужньої професії.

Урочистості з нагоди прийняття Присяги завершилися молитвою. Настоятель собору святих Володимира та Ольги отець Іван поблагословив рятувальників у їх благородній і такій потрібній людям службі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: