fbpx

У Львівському військовому шпиталі відкривають ще одну кімнату реабілітації – ерготерапії

Суспільство 23:16, 01.12, 2015

Така реабілітація вкрай потрібна пораненим, у яких порушена дрібна моторика.

У Львівському військовому шпиталі вилікували та поставили на ноги не одного бійця. Нещодавно сюди привезли ще 12 поранених учасників АТО. Аби надати найкращу допомогу покаліченим військовим, у госпіталі хочуть відкрити ще одну кімнату реабілітації – ерготерапії.

25-річний поранений військовий Руслан Філіпсонов дивиться на життя з оптимізмом. Незважаючи на важкі поранення рук, ніг та черевної порожнини, чоловік повертається до життя. Під Луганськом лейтенант 24-ї механізованої бригади витяг з-під обстрілу шістьох поранених товаришів. Тоді він і потрапив під снаряди "Граду".

Нещодавно Руслан повернувся з Австрії з операції. Загалом він переніс 50 оперативних втручань, медики буквально складали його по шматках. 9 місяців він лежав, та його мрія ходити вже дуже близько, пише Захід.нет. 

Зараз у шпиталі лікуються 33 поранені бійці. Тут військових ставлять на ноги завдяки сучасному відділенню реабілітації, яке вдалось відкрити завдяки благодійникам та волонтерам. Ще одна мрія реабілітологів – кімната ерготерапії. Тут буде кухня та інші меблі, пацієнтів вчитимуть, як жити та обслуговувати себе самостійно.

"Ми б хотіли облаштувати кухню, таку адаптовану для людей, в яких порушена дрібна моторика. В яких, наприклад, є параліч руки після інсульту або при шийній травмі, коли руки не працюють в такий спосіб, як би вони мали працювати", – розповіла фізичний терапевт військового шпиталю Олександра Каландяк.

Також військовим медикам потрібний магнітно-резонансний томограф. Адже за цей рік тут лікувались 15 тисяч пацієнтів.

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: