fbpx

У липні івано-франківські податківці виявили більше півсотні трудових "нелегалів"

Економіка 19:00, 10.08, 2014

Під час перевірки 15 суб’єктів господарювання, яким належать заклади торгівлі та громадського харчування у центральній частині міста, працівники міської ДПІ виявили 52 неоформлених найманих працівники. Найбільше їх працювало на літніх торгових майданчиках.

Завдяки проведеній роботі зі всіма працівниками роботодавці уклали трудові договори, повідомили КУРСу в прес-службі Міндоходів в області.

Загалом, з початку року працівники ДПІ у м. Івано-Франківську виявили 403 найманих працівники без оформлених з ними трудових відносин. Їм було виплачено 17,7 тис. грн доходу. За результатами перевірок нараховано 3 тис. грн податку з доходів фізичних осіб та 6,5 тис. грн єдиного соціального внеску.

Як зазначила заступник начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб Олександра Масловська, питання легалізації заробітної плати на сьогодні стоїть особливо гостро. Адже надходження від запровадженого нещодавно  військового збору будуть безпосередньо пов’язані з доходами фізичних осіб. Не варто пояснювати, що від того, як наповнюватиметься цим збором державна казна, залежатиме обороноздатність нашої держави, як, зрештою, і наша перемога.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: