fbpx

У липні на Верховинщині відбудеться "Полонинське літо-2015"

Культура 20:02, 10.06, 2015

18-19 липня у Верховинському районі проходитиме гуцульське народне дійство "Полонинське літо-2015".

Про підготовку до свята йшлося на засіданні оргкомітету у Верховинській РДА.

Започатковане у 2013 році дійство відзначатимуть й надалі, а цьогоріч 18 липня будуть організовані маршрути на полонини району, де можна буде подивитися побут полонинників та взяти участь у майстер-класах з виготовлення полонинського сиру, бринзи тощо; також можна буде навчитися доїти корів, пізнати більше про вівчарництво та ознайомитися із гуцульською породою коней. На базі НПП "Верховинський" будуть проводитися майстер-класи майстрів народно-прикладного мистецтва: ткання гуцульських килимів та ліжників, оздоблення баршівок, вишивання та багато іншого. Цього ж  дня у селищі Верховина на Співочому полі проводитимуться святкові заходи для жителів та гостей району.

19 липня в урочищі Запідок села Верхній Ясенів відбуватиметься свято "Полонинське літо-2015", де вшановуватимуть полонинників, виступатимуть колективи художньої самодіяльності, проводитимуться спортивні ігри, різноманітні майстер-класи, відбуватиметься продаж молочної продукції, виготовленої на полонинах району.

Частину коштів, які будуть зібрані під час свята, організатори передадуть у зону бойових дій на Схід для потреб бійців Верховинського району.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: