fbpx

У Лисецькій ЦРЛ відкрили оновлене пологове відділення

Здоров'я 10:51, 23.11, 2017

На Тисмениччині урочисто відкрили після капітального ремонту пологове відділення Лисецької центральної районної лікарні, де щорічно народжується понад три сотні немовлят.

Ремонт пологового відділення тривав два місяці. За цей час встановлено енергозберігаючі вікна та двері, на що витрачено 300 тисяч гривень із обласного бюджету, інформує прес-служба Тисменицької РДА.
 
За кошти районного бюджету та медичної субвенції, а це 216 тисяч гривень, відремонтували палати, пологовий зал, палату для проведення партнерських пологів. Ще 35 тисяч гривень медичної субвенції витрачено на закупівлю твердого інвентаря.
Пологове відділення поповнили функціональними ліжками, приліжковими тумбочками, предметами догляду за вагітними та новонародженими, пральною машинкою, м’яким інвентарем. Це стало можливим завдяки благодійникам, Івано-Франківській обласній організації Товариства Червоного Хреста України та Благодійному Фонду "Християнська Місія".
Сучасним, переважно імпортним, устаткуванням наповнена  палата інтенсивної терапії. Тут встановлений інкубатор, що створює новонародженим умови, наближені до ідеальних; наркозно-дихальний апарат, який в разі потреби допомагає дитині та матері дихати; інфузомат для дозування ліків; багатофункційний реанімаційний столик.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: