fbpx

У Маняві проходить обласний чемпіонат з пішохідного туризму

Суспільство 19:42, 13.06, 2015

Впродовж вихідних у селі Манява на Богородчанщині проводять чемпіонат області з пішохідного туризму серед учнівської молоді. В урочище "Верхні сади" з’їхалися 13 команд з усієї області.

Учасники чемпіонату вирушать в 10-денний похід за маршрутом с. Манява Богородчанського району – с. Шевченкове Долинського району. Під час походу на них чекають змагання з навісної круто-похилої переправи, підйому по схилу, переправи по колоді через річку, переправи по паралельних мотузках, навісної переправи через яр, траверсу схилу та в’язання вузлів. Похід – І категорії складності (131 км).

На відкриття змагань прибули директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віктор Кімакович, директор Івано-Франківського державного центру туризму і краєзнавства Михайло Косило, заступник голови Богородчанської райдержадміністрації Василь Лецин, начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Іван Дрогомирецький. Перед присутніми виступили також директор Манявського НВК Богдан Білусяк та ігумен Спасо-Преображенського Скита Манявського монастиря о. Феогност.

Чемпіонат області з пішохідного туризму відбувається на Богородчанщині вперше, інформує Всемісто-іф. Минулого року в районі було створено Богородчанську філію Івано-Франківського державного центру туризму і краєзнавства (директор – Паранюк Марія Василівна).

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: