fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • У медичних закладах області відбуватиметься літургія, присвячена вшануванню пам'яті Великомученика і Цілителя Пантелеймона

У медичних закладах області відбуватиметься літургія, присвячена вшануванню пам'яті Великомученика і Цілителя Пантелеймона

Суспільство 14:21, 08.08, 2014

За ініціативи департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з 11 по 15 серпня в медичних закладах області відбуватиметься літургія, присвячена вшануванню пам’яті Великомученика і Цілителя Пантелеймона.

"У ці дні лунатимуть слова молитви за духовну та наставницьку підтримку медсестер, лікарів та всіх, хто рятує хворих і немічних, за військовослужбовців, які нині захищають нашу державу від агресії. Запрошуємо всіх долучитися до заходу, аби якнайбільша кількість українців приєдналася до слів молитви в цей день", – повідомляє прес-центр ДОЗ ОДА.

Графік перебування мощів святого Пантелеймона, богослужіння в закладах:

Понеділок – обласна дитяча клінічна лікарня (з 10.00-17.00 год.)

Вівторок – обласна психоневрологічна лікарня №3, обласний клінічний онкологічний диспансер (з 10.00-17.00 год.)

Середа – богослужіння в церкві (вул. Чорновола) для медпрацівників  обласного перинатального центру, міського пологового будинку, міської клінічної лікарні №1, міської поліклініки №1 (з 10.00-17.00 год.)

Четвер – обласна клінічна лікарня (з 10.00-17.00 год.)

П’ятниця – Центральна міська клінічна лікарня м. Івано-Франківська (з 10.00-17.00 год.)

Нагадаємо, 9 серпня Православна Церква вшановує пам'ять великомученика і цілителя Пантелеймона. Адже за фахом св. Пантелеймон був лікарем і зараз вважається покровителем всіх лікарів та цілителів хворих.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: