fbpx

У мерії розповіли, як стараються для ветеранів АТО, але земельних ділянок усім бійцям не вистачить

Суспільство 09:49, 24.05, 2016

Заступник міського голови Івано-Франківська Олексій Кайда доповів про виконання доручення голови щодо соціально-побутових умов учасників АТО.

На оперативній нараді у міського голови Олексій Кайда нагадав про розпорядження мера щодо включення ветеранів АТО в комісії міської ради з правом дорадчого голосу. Також учасників АТО Василя Андріїва, Миколу Семанишина і Тараса Кузя призначено радниками міського голови. У міськвиконкомі визначено відповідальних осіб за співпрацю з учасниками АТО. 

Кайда повідомив, що на сесію готується рішення щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО в Опришівцях. За його словами, на виконання Меморандуму з учасниками АТО вже розроблено дорожні карти щодо постановки ветеранів на облік для отримання житла, дорожні карти на отримання землі, так звані медичні дорожні карти. У поліклініках працюють "єдині вікна" для учасників АТО, лікують ветеранів в окремих палатах. 

На сьогодні, за словами Кайди, 148 учасників проліковано стаціонарно у медзакладах міста, 28 прооперовано,42 – отримали путівки на реабілітацію. У бюджеті передбачено 300 тис. грн на лікування та медикаменти і 300 тис. грн  на харчування. З міського бюджету 22 родинам загиблих виділено по 100 тис. грн.

"Не забуваймо, що війна не закінчилася, кількість поранених і загиблих буде збільшуватися. Тому ми повинні ставитися з розумінням. Я розумію, що 862 ділянки нереально виділити, але хоча би сім'ям загиблих та інвалідам ми повинні дати",  зазначив міський голова Руслан Марцінків. 

Як повідомляв КУРС, учасникики АТО обурені невиконанням обіцянок міським головою Франківська щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО. Проте після суперечок франківські ветерани АТО таки змусили міського голову Івано-Франківська підписати меморандум з їхніми вимогами.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: