Рожнятівські правоохоронці отримали підстави запідозрити 30-річного жителя району у незаконному поводженні зі зброєю, а відтак, перевіряючи їх, в рамках оперативно-профілактичної операції "Зброя та вибухівка" вилучили гладкоствольний газовий пістолет марки "Zoraki" з ознаками переробки. Фахівці-експерти підтвердили, що він є короткоствольною вогнепальною зброєю, виготовленою шляхом переробки саморобним способом із пістолета промислового виробництва, повідомили в Управлінні превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області.
Наразі мешканцеві Рожнятівщини інкримінується вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).