fbpx

У Мінську очікують лідерів сепаратистів, місце проведення переговорів оточене

Політика 16:17, 19.09, 2014

Представник МЗС Білорусі заявив, що початок зустрічі контактної групи з України затримується, чекають представників ЛНР і ДНР.

 

У Мінську оточений готель, де відбудеться черговий етап переговорів, чекають представників ЛНР і ДНР, заявив в ефірі телеканалу 112 Україна головний редактор білоруського видання By24.org Володимир Чуденцов, пише Корреспондент.
"Сьогодні відбудеться чергова зустріч 4-сторонньої контактної групи. Відбудеться вона після обіду в мінському "Президент-готелі". До неї вже готуються, і, як мені кажуть, там стоїть оточення, сторонніх не пускають, чекають гостей з так званих "ЛНР" і "ДНР", – заявив Чуденцов. 
 
За його словами, самопроголошену ДНР на переговорах у Мінську представить "віце-прем'єр" Андрій Пургін. "Від "ЛНР" і "ДНР" абсолютно точно Андрій Пургін, людина, яку у нас в Білорусі не знають, на відміну від Кучми, якого пам'ятають і ставляться скоріше позитивно. Оскільки він до нас приїжджав, будучи президентом України. Можливо, прибудуть панове Плотницький і Захарченко", – зазначив журналіст. 
 
"Я нагадаю, що самі терміни ЛНР і ДНР у нас на переговорах не звучать, тобто вони підписуються ПІБ, посади у них ніякої в мінських протоколах немає та який їхніх статус, незрозуміло нам в Білорусі. Але в той же час білоруська сторона в цих переговорах не бере участі, вона лише надає майданчик. Там ніякої білоруської делегації немає", – наголосив Чуденцов. 
 
Пізніше представник МЗС Білорусі заявив, що початок зустрічі в Мінську контактної групи щодо України затримується. "Прибуття до Мінська деяких учасників очікується не раніше 16:00 місцевого часу, слід також врахувати, що їм буде потрібен певний час для переїзду з аеропорту", – цитує його слова ИТАР-ТАСС.
 
При цьому представник МЗС не уточнив список осіб, які повинні прибути до Мінська. 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: