fbpx

У Мінсоцполітики відкрили "гарячу лінію" для доносів на недобросовісних отримувачів субсидій

Суспільство 17:35, 21.10, 2018

Нещодавно розпочала роботу "гаряча телефонна лінія", на яку кожен громадянин зможе повідомити про випадки безпідставного отримання будь-якого виду державної соціальної допомоги, що виплачуються органами соціального захисту населення, або ж розповісти про факт порушення законодавства чиновниками при призначенні такої допомоги, зокрема субсидій.

"Гаряча телефонна лінія" працює за номером 0800-50-27-57. Телефонувати за цим номером можна у будні дні з 9:00 до 18:00.

Про це заявив під час прес-брифінгу генеральний директор Директорату сім'ї та соціальної підтримки Мінсоцполітики Віталій Музиченко.

"За допомогою цієї гарячої лінії кожен громадянин України може донести до Міністерства інформацію про те, що хтось незаконно отримує будь-яку державну соціальну допомогу або про те, що до нього вживались заходи зі сторони органів соціального захисту населення, які не відповідають нормам чинного законодавства. На підставі звернень будуть проводитись перевірки відповідних даних", – пояснив Віталій Музиченко.

Він також зазначив про те, що на сьогоднішній день надійшла значна кількість скарг, коли громадянам відмовляють у призначенні субсидій усно або телефоном  жодна така відмова не має наслідком позбавлення громадянина права подання заяви на отримання субсидії.

"Наша рекомендація  подавати відповідні заяви в офіційному порядку, тобто звертатися в паперовій або в електронній формі, фіксувати це, і очікувати на розгляд зі сторони органів соціального захисту населення. Рекомендуємо вже зараз визначатись та, за наявності потреби та підстав, оформляти відповідну соціальну допомогу. Зі своєї сторони ми і надалі будемо проводити роботу для того, щоби соціальна допомога, гроші платників податків, потрапляли до тих громадян, які цього реально потребують",  резюмував він.

Він також  повідомив, що з липня цього року відкрито доступ для усіх громадян до єдиного реєстру отримувачів субсидій https://subsidii.ioc.gov.ua/, де кожен, ввівши адресу, може дізнатися про те, чи отримує домогосподарство субсидію, у повній відповідності до вимог чинного законодавства в частині захисту персональних даних.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: