fbpx

У міському парку Франківська реконструюють сцену і розмалюють її графіті

Стиль життя 14:59, 10.06, 2016

В серпні в Івано-Франківському парку культури і відпочинку ім. Т Шевченка реалізують проект зі створення відкритого середовища для спілкування та знайомств мешканців міста різних вікових категорій.

У п’ятницю, 10 червня, в залі засідань міськвиконкому відбулося підписання Меморандуму про впровадження культурно-соціального проекту спільної дії "Літо в парку".

Угоду про співпрацю підписали міська влада, в особі міського голови Руслана Марцінківа, КП "Центр розвитку міста та рекреації", ТОВ "Радіокомпанія Західний Полюс" та активісти культурно-мистецької платформи "АртЕфект".

Проект має на меті створити на базі парку культури та відпочинку імені Т. Г. Шевченка відкрите середовище для спілкування та знайомств мешканців Івано-Франківська різних вікових категорій.

За словами директора КП "Центр розвитку міста та рекреації" Руслани Василюк, парк хочуть перетворити на осередок культурно-мистецького життя міста та запропонувати мешканцям якісну безкоштовну альтернативу розважальним закладам для різних вікових категорій та соціальних груп.

Тож цьогоріч у серпні, а в майбутньому – впродовж усього літа кожної п’ятниці, суботи та неділі на літній сцені парку відбуватимуться тематичні зустрічі у чотирьох напрямках: кіно, музика-танці, арт та спорт. Для цього за кошти меценатів зроблять реконструкцію сцени та розмалюють її вуличними малюнками.

"Для нас важливо, щоб місто було наповнене подіями. А наш парк – це одне з тих місць, яке всі відзначають як окрасу Івано-Франківська. На День міста я відвідав показ відеороликів у кінотеатрі "Люм’єр" про те, як діти бачать наше місто. У кожному ролику був парк імені Тараса Григоровича Шевченка. Його треба зробити комфортнішим, й у цьому напрямку вже тривають роботи. Важливо, щоб парк був наповнений життям. Для цього цей проект й реалізовується",  зазначив Руслан Марцінків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: