fbpx

У міському парку майбутні міліціонери розважили франківців виступом духового оркестру

Суспільство 19:15, 14.06, 2015

13 червня у міському парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка Прикарпатський факультет Національної академії внутрішніх справ провів святковий концерт.

"Традиція концертів духових оркестрів у місцях відпочинку містян є давньою і сягає корінням ще XIX століття. У вихідні дні жителі міст мали можливість послухати музичні композиції у виконанні духових оркестрів, а також потанцювати під цю музику. На Прикарпатському факультеті працює справжній ентузіаст своєї справи – Ярослав Степанович Геців, завдяки якому ми маємо хороший духовий оркестр. Завдячуючи його роботі, наші курсанти, які не мають музичної освіти, за півроку навчилися грати на музичних інструментах", – розповідає начальник Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ Вікторія Вовк.

Під час концерту курсанти представили також вокальні та хореографічні композиції. У такий спосіб вони провели День відкритих дверей Факультету: цього дня курсанти прийшли у гості до жителів міста. Під час свята працювали інформаційні стенди про Факультет, були представлені матеріали профорієнтаційного спрямування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: