fbpx

У міському парку розпочали брукувати стежки

Суспільство 21:10, 29.03, 2016

Минулого тижня у Парку культури і відпочинку ім. Тараса Шевченка розпочали брукування доріжок, які сполучають верхнє озеро каскаду водойм і "лебедине озеро" з головною алеєю.

Як розповіла директор парку Руслана Василюк, це лише перший етап робіт з благоустрою території. Його планують завершити до Дня міста. Наступні кроки – брукування доріжки до виходу на вул. Мазепи та до стадіону "Рух".

"Зараз не кожен іванофранківець може дозволити собі виїхати з сім’єю чи друзями за місто. Тому ми намагаємось облаштувати міський парк для комфортного відпочинку, щоб і діти, і дорослі, і старші люди почували тут себе затишно",  розповідає директорка парку.

Вона додала, що у проекті – спеціальна зона вільного інтернету, встановлення лавочок вздовж нових алей. На території парку є кілька озер, які з роками дуже занедбали. Їх теж планують привести до належного стану та створити окрему зелену зону відпочинку в комплексі загального ландшафту. Для очищення озер намагатимуться залучити кошти інвестора, що опікується питаннями екології.

Зелений фонд парку налічує багато дерев, вік яких сягає понад 50 років. На ці рослини нанесуть відповідне маркування та огородять задля уникнення пошкоджень.

На обслуговуванні КП "Парк культури і відпочинку ім. Тараса Шевченка" перебувають й інші міські парки, сквери та водойми. Планом робіт щодо їх благоустрою поділився міський голова Руслан Марцінків:

"Як тільки створився Центр розвитку міста та рекреації, ми запланували грандіозні роботи щодо усіх зелених зон. Поступово, крок за кроком, будемо їх виконувати. Основне фінансування йтиме з міського бюджету. Важливо провадити роботи безперебійно і якісно, щоб усі парки і сквери міста привести до єдиного європейського зразка".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: