fbpx

У Музеї мистецтв Прикарпаття відбувся перформанс електроакустичних портретів

Культура 11:45, 12.06, 2016

В рамках фестивалю Porto Franko Gogolfest в Музеї мистецтв Прикарпаття відбувся цікавий перформанс електроакустичних портретів.

Це спільний проект австрійського композитора Карлхайнця Есслья – перформера, імпровізатора, медіа-артиста, музикознавця, професора Віденського університету музики, спільно з Аллою Загайкевич, яка поєднує роботу в академічних концертних жанрах (симфонічна, камерна, електроакустична музика, камерна опера) та в сучасних мультидисциплінарних проектах (аудіовізуальні інсталяції, перформанси).

Музей мистецтв став місцем світової прем’єри. Карлхайнц Ессль  вперше виконав  спеціально створену для фестивалю композицію “Donau Eschen” – мікс із численних деконструйованих фрагментів нової музики, що утворили єдиний звуковий океан.

Алла Загайкевич представила твір “Тікати. Дихати. Мовчати”. Він складався з трьох частин, які переходили одна в одну. В першій частині звучала віолончель Жанни Марчинської, у другій – спів Наталки Половинки, у третій грав на фортепіано Віталій Кияниця

Алла Загайкевич присвятила свій твір прикарпатському письменнику Олегу Лишезі.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: