fbpx

У Надвірній на Спаса відкриють новий сучасний спортивний майданчик. ФОТО

Спорт 11:55, 13.08, 2016

Ще в 2014 році в рамках реалізації міської програми Надвірнянська міська рада придбала сім сучасних вуличних тренажерів для заняття силовими видами спорту. Міський голова Зіновій Андрійович зініціював ідею про встановлення багатофункціонального спортивного майданчика у міському парку.

Так, міська рада на розгляд комісії п’ятого обласного конкурсу проектів і програм подала 19 проектів, більшість яких спрямовані на розвиток спортивної інфраструктури, створення належних умов для відпочинку, заняття молоді спортом та проведення свого дозвілля, пише КУРС із посиланням на сайт міста Надвірна.

Переможцями визнали п'ять проектів, один з яких має назву "Від дитячого майданчика до спортивного містечка". Проектом передбачено встановлення на території міського парку ім. І. Франка багатофункціонального спортивного майданчика.

За спільного фінансування Надвірнянської міської та Івано-Франківської обласної рад цього року стало можливим реалізувати цей проект. Допомогу надало і ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття", яке завдяки своїм матеріально-технічним ресурсам провело підготовку для будівельних робіт основи майданчика. Підприємство вирило котлован та засипало подушку із піщано-гравійної суміші. Підрядна організація залила бетонну основу для подальшого мощення штучним покриттям.

У червні 2016 року завершились роботи з безпосереднього мощення сучасного двошарового універсального поліуретанового покриття на майданчику. Цей матеріал широко використовують для будівництва спортивних майданчиків, завдяки йому значно зменшується травматизм під час заняття спортом. Нещодавно було встановлено баскетбольні стійки. Спортивний майданчик є багатофункціональним, адже дасть змогу займатись трьома видами спорту: великим тенісом, баскетболом, волейболом.

Крім того, активно проводяться комплексні роботи з благоустрою міського парку, в тому числі і впорядкуванню багатофункціонального майданчика та скейтпарку. Зокрема, завезли та вирівняли ґрунт навколо майданчика, відновили освітлення, відремонтували огорожу, пофарбували і відновили елементи скейтпарку та лавочки.

Відкриття універсального спортивного майданчика відбудеться на свято Преображення Господнього (Спаса), 19 серпня 2016 року, о 13.00 год. в міському парку ім. Івана Франка. В рамках урочистого відкриття відбудеться Відкритий кубок м. Надвірна з вуличного баскетболу (стрітболу) за участю баскетбольних команд Івано-Франківської області, присвячений 25-ій річниці Незалежності України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: