fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • У Надвірній підприємці просять не піднімати оренду у боксах, які вони ремонтували власним коштом. ФОТО, ВІДЕО

У Надвірній підприємці просять не піднімати оренду у боксах, які вони ремонтували власним коштом. ФОТО, ВІДЕО

Політика 20:30, 30.01, 2018

Вони вклали власні кошти, а натомість отримали величезні рахунки за оренду. У Навірній підприємці просять обласну раду не підвищувати вартість оренди у боксах на вулиці Сірика.

Ці приміщення кілька десятків підприємців винаймають роками. Розповідають, аби привести бокси до належного стану,  вклали не один десяток тисяч гривень. Аби розібратися у ситуації та обстежити приміщення, до них приїхала спеціально створена комісія. Тут були представники районної ради та галузевого управління облдержадміністрації.

Члени комісії переконують, їхня мета – досягти компромісу. Аби обом сторонам, і обласній раді, яка є власником приміщень, і самим підприємцям, було вигідно працювати. 

"Звичайно, що ми не маємо права не брати орендну плату. Але можемо застосувати якийсь коефіцієнт до цієї орендної плати, однак це має бути лише сесійне рішення", – каже начальник управління об'єктами Івано-Франківської обласної ради Василь Даниш.

"Я впевнений, ми вийдемо на рішення, яке буде задовольняти і одну, і другу сторону. Для того, щоб ці покращення і та робота, яку зробили наші підприємці, враховувалися, щоб зменшити на них фінансовий тягар", – запевнив підприємців заступник голови Надвірнянської районної ради Ігор Писклинець.

Підприємці наголошують, коли брали бокси в оренду, приміщення були в жахливому стані. Тож підняття орендної плати вважають незаконним. 

"Підприємці вклали свої кошти, взяли майно розбите, без вікон, без дверей, без даху, привели до нормального стану, а тепер обласна рада піднімає орендну плату", – наголошує підприємець Тарас Юрчило

Також підприємці наполягають на тому, аби кошти, які вони вкладали в ремонт приміщень, були оційно зафіксовані. В цьому людей вже підтримують депутати Надвірнянської райради від фракції "ВОЛЯ – РУХ НОВИХ СИЛ".  

"Об'єктивно було б зафіксувати покращення так званих гарантійних зобов'язань в документах, безпосередньо в протоколах, що є покращення з боку підприємця. Для підприємців великим плюсом буде зниження відсоткової ставки", – вважає депутат Надвірнянської районної ради від фракції "ВОЛЯ-РУХ НОВИХ СИЛ" Андрій Гунда.

"Ми думаємо, що нарешті ця проблема вирішується. Коли з підприємцями будуть погоджені і укладені нові договори і, звичайно, якась абсолютно розумна і реальна орендна плата. Адже  підприємці вкладали гроші в майно обласної ради", – переконана депутат Надвірнянської районної ради від фракції "ВОЛЯ-РУХ НОВИХ СИЛ" Тетяна Пришляк.

Впродовж трьох тижнів робоча група за участі усіх сторін конфлікту повинна задокументувати свої напрацювання. Далі це питання вирішуватиметься на наступній сесії обласної ради.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: