fbpx

На Надвірнянщині у кожному кіоску маркуватимуть російські товари

Суспільство 15:22, 08.08, 2014

На черговій сесії Надвірнянської районної ради депутати прийняли рішення про обов'язкове маркування в кожному кіоску, магазині, супермаркеті товарів російського виробництва.

На сесії депутати ухвалили рішення, що в кожному кіоску, магазині, супермаркеті та інших торгових закладах району, де продаються товари повсякденного вжитку, продукти харчування, власники повинні запровадити спеціальне помітне маркування товарів російського походження з позначкою "Товари з Російської Федерації" та розмістити їх на окремій полиці, пише Надвірнянська правда.

"Зробивши маркування російського виробника, з метою захисту внутрішнього ринку одночасно доречно проводити акцію "Купуй українське". Основна ідея такої акції – зробити ставку на економічний націоналізм. Потрібно переконати кожного українського споживча, щоб у крамницях купувати тільки вітчизняний товар. Цим ми втілюємо національну ідею, таким шляхом, в свою чергу, зможемо поповнити державну скарбницю. Ми виступаємо за повний бойкот товарів країни-агресора тому, що кожна копійка, сплачена за російські товари, – це куля в наших військових", – переконаний депутат Сергій Штогрин.

Це звернення підтримали одностайно всі присутні депутати, а контроль за виконанням рішення покладено на Надвірнянську районну державну адміністрацію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: