fbpx

У Надвірній за бюджетні кошти почали вакцинувати та стерилізувати тварин. ФОТО

Суспільство 16:30, 29.07, 2018

У рамках меморандуму між міською радою Надвірної та благодійним фондом "Дім Сірка" у Надвірній активно розпочався процес вакцинації та біостерелізації безпритульних тварин.

Меморандум про співпрацю щодо поводження з безпритульними тваринами у Надвірній підписали у лютому цього року міський голова Зіновій Андрійович та голова благодійної організації "Благодійний фонд "Дім Сірка" Наталія Когут.

Співпраця спрямована на регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними та цивілізованими методами – шляхом стерилізації і в жодному разі не методом умертвіння тварин, а також донесення до суспільної свідомості населення стандартів гуманного поводження з тваринами. Після підписання меморандуму Надвірнянська міська рада виділила спеціальне приміщення під стерилізаційний пункт, а також кошти з міського  бюджету на стерилізацію безпритульних тварин в сумі 30 тис. грн.

"Дім Сірка" планує цього року простерилізувати у Надвірній приблизно 60 тварин. Організація проводить вилов безпритульних тварин та їх вакцинацію. Після проведення біостерилізації та інших ветеринарно-медичних заходів тварин повертають на їхнє попереднє місце існування, де забезпечують їм необхідні умови проживання, повідомили у прес-службі Надвірнянської міької ради.

"На сьогоднішній день в місті активізувався потужний волонтерський рух: небайдужі мешканці міста та району об’єдналися, щоб полегшити долю безпритульних тварин, зменшити їх кількість цивілізованими методами, підвищити рівень безпечної і комфортної життєдіяльності людей. Волонтери займаються годуванням, лікуванням та пошуком господарів для безпритульних тварин. До прикладу, щороку Благодійний фонд "Дім Сірка" прилаштовує в середньому до 500 тварин у нові сім’ї", – йдеться в повідомленні.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: