fbpx

У населених пунктах Прикарпаття з'явиться безкоштовний wi-fi

Суспільство 19:05, 12.05, 2015

Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Басараба відбулась чергова нарада щодо впровадження проекту "Єврокарпатська ініціатива".

На засіданні обговорили стан реалізації ініціативи та подальші кроки для її втілення в життя. Зокрема, питання залучення інвестицій в деревообробній галузі, підприємства агропромислового комплексу, у сфері енергозбереження, передає КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

"Нам потрібно не тільки шукати інвесторів, але й самим більш якісно та наполегливо працювати. Європейським споживачам потрібен якісний продукт, і ми повинні навчитися його створювати, тим самим максимально використовуючи увесь наявний потенціал краю. Потрібно розуміти, що це довгий і складний шлях, але в результаті він несе за собою розвиток економіки та підвищення рівня добробуту громадян. Саме це і є основним завданням для органів влади", – зазначив Сергій Басараб.

Одним із важливих питань наради було впровадження безпарольного доступу до мережі Інтернет у громадських місцях населених пунктів області. Відповідне доручення отримали керівники районних державних адміністрацій і голови міст обласного значення.

"Впровадження сучасних технологій є ще одним важливим завданням в рамках реалізації "Єврокарпатської ініціативи". Постійний доступ до Інтернету допоможе людям безперешкодно отримувати потрібну інформацію, створює додаткову можливість комунікації між ними, налагодження контактів, в тому числі ділових",  – пояснив Сергій Басараб.

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: