fbpx

У навчальних закладах області відзначили День української писемності та мови

Суспільство 10:57, 10.11, 2015

У день української писемності та мови на честь Преподобного Нестора Літописця – послідовника Кирила і Мефодія у навчальних закладах області провели чимало тематичних заходів.

Старшокласники, студенти, педагогічні працівники, громадськість долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності, який звучав в ефірі Українського радіо. Учні 2-8 класів загальноосвітніх шкіл теж написали тематичні диктанти, тексти яких педагогічні працівники обирали відповідно до певної вікової категорії учнів, або скористалися текстами, які були розміщені (в день написання диктанту) на сайті Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Також відбулися урочисті заходи, присвячені відкриттю ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, було проведено тематичні уроки та виставки літератури у бібліотеках навчальних закладів.

Поряд з цим, з метою активізації волонтерської діяльності серед учнів (студентів), педагогічних працівників, батьків, громадськості та формування в підростаючого покоління національно-патріотичної свідомості департамент освіти і науки облдержадміністрації спільно з Івано-Франківським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти оголосили благодійну акцію "Подаруй книгу захиснику Вітчизни!", яка проходитиме з 9 по 25 листопада.

У рамках цієї акції у навчальних закладах буде організовано збір книг сучасних авторів, а також до подарованих книг за бажанням учасники акції долучать вітальні листівки.

Вся література, зібрана у рамках акції, буде відправлена українським воїнам у зону проведення антитерористичної операції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: