fbpx

У облдержадміністрації на конкурсі оберуть книги, що видаватимуть за бюджетні кошти

Суспільство 09:24, 05.04, 2018

На Прикарпатті розпочинається прийом документів для участі у конкурсі з визначення переліку книжкових видань, пропонованих до випуску за кошти обласного бюджету в 2018 році.

На виконання заходів регіональної цільової програми підтримки книговидання на 2016-2020 роки управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації розпочинає прийом документів для участі у конкурсі з визначення переліку книжкових видань, випуск яких буде проводитися за кошти обласного бюджету в 2018 році.

Фінансова підтримка надаватиметься тим творам, які будуть визначені переможцями за результатами голосування експертної ради з питань книговидання.

Пропозиції на конкурс прийматимуть протягом 30 календарних днів, починаючи з 4 квітня. Суб’єктами подання заявок можуть бути як автори творів, так і юридичні чи фізичні особи-підприємці, які зареєстровані у встановленому законодавством України порядку та внесені до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції.

Заявки на видання суспільно значущих творів авторів з Прикарпаття, видань про наш край чи уродженців Івано-Франківської області приймаються згідно з основними тематичними напрямками: "Художня література"; "Історія. Краєзнавство"; "Видання для дітей та юнацтва"; "Мистецтво. Образотворчі видання"; "Довідкові та інформаційні видання»; "Науково-популярні видання"; "Видання військово-патріотичного спрямування".

Детальну інформацію про необхідні документи та умови конкурсу можна отримати на сайті облдержадміністрації у рубриці "Книговидання" або за посиланням.

Слід зазначити, що тираж кожного видання безоплатно буде передано в еквіваленті – 80 відсотків у бібліотеки, заклади та установи сфери культури, освіти і науки області, 15 відсотків – автору, книга якого друкується вперше, а також надаватиметься інституціям громадянського суспільства, культурно-просвітницьким товариствам області для проведення презентаційних заходів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: