fbpx

В ОДА відчитали посадовців через скарги прикарпатців на урядову "гарячу лінію"

Економіка 16:53, 01.02, 2017

За січень на урядову "гарячу лінію" надійшло від мешканців Івано-Франківщини 1860 звернень, з них 1049 – з приводу призначення субсидій.

Івано-Франківщина посідає четверте місце в Україні за кількістю призначених субсидій. Втім, є багато незадоволених роботою працівників підрозділів з питань соціального захисту. Скарги прикарпатців на урядову "гарячу лінію" розглянули на нараді у заступника голови ОДА Ігоря Пасічняка.

"У січні, в якому ми півмісяця святкували-колядували, надійшло на урядову "гарячу лінію" 1860 звернень, з них 1049 щодо призначення субсидій. У грудні було ще більше", – сказав Пасічняк.

Найбільше скарг щодо призначення субсидій надійшло з Коломийського та Долинського районів.

"З тих 1049 звернень по Коломийському району – 332 звернення, Долинському – 239 звернень. Субсидентів у Коломийському районі 17 тисяч, у Долинському – 12 тисяч. Для порівняння – місто Івано-Франківськ має 40 тисяч тих, хто отримував субсидію, і тут 68 звернень", поставив чиновник у приклад обласний центр.

91 скарга надійшла з Городенківського району, 80 – з Косівського, 60 – з Надвірнянського, 50 – з Калуського, по 36 – з Богородчанського та Снятинського, 22 – з Рожнятівського, 19 – з Галицького, 5 – з Верховинського, 4 – з Тисменицького, 3 – з м. Яремче і одна – з Болехівського району.

Представник кожного району, мешканці якого скаржилися на урядову "гарячу лінію", розповідав свої версії причин невдоволення громадян.

"Ще не встигли здати заяву, а вже дзвонять на "гарячу лінію" – просимо прискорити призначення субсидій. Сусіди дзвонять за сусідів по декілька разів",  виправдовувалася чиновниця з Коломиї.

Представники Долинського району відзначили, що багато людей отримують "нульову субсидію", тому і дзвонять на "гарячу лінію". "Нульова субсидія"  це субсидія, нарахована у розмірі нуль гривень. Їі власник отримує пільги на оплату ЖКП лише взимку.

А от чиновниця з Косова порахувала, що найбільше звернень з Косівського району надійшло у вихідні. За її словами, це 4, 5, 6 січня (!). У ці дні мешканці Косівщини подзвонили на урядову "гарячу лінію" 39 разів.

Також вона зазначила, що на початку опалювального сезону зросло навантаження на працівників управління соцзахисту, та поскаржилася на відвідувачів.

"Приходять, кажу: почекайте, будь ласка, знайду справу, присядьте на лавочку. Бавлю їх. Сидить. Йду вниз, шукаю старі справи. На це йде година. А він за той час взяв і подзвонив на "гарячу лінію". Чому подзвонив? Таке буває…"  міркує вона.

За словами Ігоря Пасічняка, у багатьох скаржників справді немає серйозних підстав для скарг. 

"Але є дуже багато ситуацій, коли люди ще в жовтні віддали заяву на субсидію і не мають призначень. А приїжджають газовики під хату і кажуть: ви заборгували  все, відрізаємо газ, за весь опалювальний сезон ні разу не платили", – відзначив Пасічняк.

Він порадив посадовцям району брати приклад з Івано-Франківська і підсумував:

"Ціни ростуть, люди стають злими, а тут ще й субсидію не призначили. Це головне питання в управліннях, відділах соціальної політики станом на сьогодні".

Нагадаємо, органи соцзахисту у Франківську перевірять майже 40 тисяч одержувачів субсидій.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: