fbpx

У продаж надійшли квитки на потяг зі Львова до Варшави

Суспільство 22:02, 24.11, 2015

Із 13 грудня 2015 року в складі поїзда "Львів – Вроцлав" будуть курсувати два причіпних вагони – один на Вроцлав, другий на Варшаву. Квитки вже надійшли у продаж.

Потяг відправлятиметься зі Львівського залізничного вокзалу о 23:59 і зупинятиметься у Перемишлі (01:43) та прибуватиме до Кракова о 05:56. Звідти причіпні вагони продовжать шлях до Варшави і прибуватимуть на вокзал Варшава-Східна о 09:06, а вагон у Вроцлав буде прибувати о 9:33. Таким чином, вся подорож у нічному потязі зі Львова до Вроцлава займе 9 годин.

Інформація, яку сьогодні розповсюдили ЗМІ, про те, що за цим напрямком буде курсувати новий комфортабельний поїзд Інтерсіті, не відповідає дійсності повідомляють в Укрзалізниці.

Працівниця прес-центру Львівської залізниці  Юлія Грабова розповіла VG Львів:

"Ніякого Інтерсіті ніхто не запускає. До Варшави буде курсувати той самий поїзд, який і зараз ходить зі Львова до Польщі, тобто "Львів – Вроцлав (№ 35/36). Один день склад для обслуговування цього поїзда формує Польща, а наступного дня на зміну заступає львівський склад. В чому, власне, новації? 

З 13 грудня в складі поїзда буде два причіпних вагони  один до Вроцлава, а другий до Варшави. Таким чином пасажири зможуть без пересадок доїхати до столиці Польщі. Поїзд матиме зупинку в Перемишлі, там чіплятимуть ці вагони. Це можна сказати, експеримент, бо ми поки що не знаємо, чи матиме цей вагон нормальну заселеність і попит. У вагоні  36 місць. Одним словом, якщо будуть пасажири,  то ніяких проблем виникати не повинно".

У касах міжнародного сполучення Львівського залізничного вокзалу повідомили, що квитки вже є, почався їх продаж.

"Продавати квитки будемо відповідно до телеграми, яку ми одержали, до 12 березня 2016 року. За 30 діб до відправлення на Варшаву поїздом треба придбати у нашій касі № 20 на залізничному вокзалі у Львові (другий поверх) квиток і можна їхати",  пояснила касирка пані Світлана.

Тимчасова або попередня ціна квитка до Варшави  1100 гривень. Вартість квитка прив'язана до курсу долара.

До Вроцлава, якщо  склад поїзда від Укрзалізниці, тимчасова ціна  1495 грн, якщо польська залізниця  1.570 грн, до Кракова  квиток з боку УЗ  1160 грн, з польського боку  1140 грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: