fbpx

У прокат виходить перший повнометражний український мультфільм "Бабай"

Стиль життя 00:07, 18.12, 2014

"Бабай" виходитиме в український прокат на майже 100 екранах, а кожна гривня з проданого квитка буде відправлена на потреби дітей переселенців.

Анімаційний фільм "Бабай" представлятимуть: режисер фільму Марина Медвідь, сценарист Вадим Шинкарьов, продюсер фільму та генеральний директор студії "Укранімафільм" Едуард Ахрамович. На прем’єру також завітають актори, чиї голоси звучать у мультфільмі "Бабай": Остап Ступка (Чорт), Мирослав Кувалдін (Кіт-скрипун), Ірма Вітовська (Відьма), Олеся Чечельницька (чарівна пташка Алконост), а також голос самого Бабая – Борис Геогрієвський, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Мінкульт.

Нагадаємо, що за 23 роки незалежності мультфільм "Бабай" став першим українським повнометражним анімаційним проектом, показ якого відбудеться на широких екранах країни. Виробничий бюджет першого українського повнометражного анімаційного фільму "Бабай", що проходив за програмою держзамовлення, складає 7,1 млн грн (100%  фінансування Держкіно).

Робота над 70-хвилинним анімаційним проектом тривала 2 роки. За цей період творчою групою "Бабай" було створено понад 200 тисяч малюнків. 

У прокат виходить перший повнометражний український мультфільм "Бабай" 1

У прокат виходить перший повнометражний український мультфільм "Бабай" 3

У прокат виходить перший повнометражний український мультфільм "Бабай" 5

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: