За роз’ясненням із цього приводу ми звернулися до куратора відбору до франківської патрульної поліції старшого інспектора відділу моніторингу та аналізу Київської поліції Дмитра Пріхніча.
"Кожний кандидат, складаючи тести, має особистий логін і пароль, що технічно не дозволяє втручання у коп’ютерну базу інших, сторонніх осіб. Це що стосується першого етапу відбору тестових завдань. Тут чітко зрозуміло – є результат набраних балів, він або вищий, або нижчий, відповідно до критеріїв оцінювання. А за інші етапи відповідають і лікарі, і викладачі, і громадські діячі, тож і знання, і стан здоров’я буде визначений і оцінений спеціалістами, тому фальсифікація взагалі неможлива".
Також Дмитро вказав, що вступна кампанія проводиться відкрито і прозоро, а чутки, імовірно, зумовлені високим конкурсом, адже на одне місце претендує 22 особи.
Варто зазначити, що вступною кампанією керує довірена особа з Києва, яка є гарантом чесності і прозорості набору патрульних поліцейських в м. Івано-Франківськ. Місцеві посадові особи не мають жодного стосунку до набору, тому чутки, які розповсюджуються, розцінені як упередження корупційних проявів, а не як конкретні факти.