fbpx

У прикарпатській поліції вшанували учасників бойових дій на території інших держав. ФОТО

Суспільство 15:05, 14.02, 2017

Щороку 15 лютого Україна вшановує героїзм воїнів-інтернаціоналістів, миротворців, учасників бойових дій на території інших держав.

Голова ветеранської організації ветеранів та пенсіонерів ОВС полковник міліції у відставці, учасник війни в Афганістані Володимир Коваленко відмітив, що День вшанування учасників бойових дій на території інших держав – це вияв поваги влади і суспільства до тисяч воїнів, які у мирний час виконували службовий обов’язок з ризиком для життя та здоров’я. Одні пройшли жорстоке горнило війни в Афганістані, інші на Закавказзі, ще деякі виконували миротворчу місію на Балканах (у Косово). Сьогодні усі зібралися, щоб згадати полеглих та відзначити мужність і відвагу живих, тих хто пройшов стежками війни, пише КУРС з посиланням на СК ГУ НП в Івано-Франківській області.

На урочистому заході начальник поліції Івано-Франківщини Віктор Шкутов відзначив, що: "В різні роки в органах внутрішніх справ працювали 47 учасників афганської війни, 10 правоохоронців пройшли службу в миротворчих місіях. І сьогодні наші працівники виконують бойові завдання у зоні АТО. На превеликий жаль, у цій неоголошеній війні загинуло 14 працівників міліції, а п’ятеро – зникли безвісти. Ми пам’ятаємо про кожного загиблого, про героїчний подвиг наших попередників – незалежно від того, чи вони воювали десятиліття тому, чи зараз. Вони були і є прикладом мужності та вірного служіння Батьківщині для нинішнього покоління. Ми рівняємось на Вас та власним прикладом нинішніх захисників-правоохоронців передаємо естафету наступникам. Бо, як бачимо, на долю кожного покоління правоохоронців випадає нове випробування. Тож сьогодні я щиро вітаю Вас та висловлюю вдячність за витримку, міцний гарт. Ваша допомога потрібна і нині. Міцного Вам здоров’я, віри в перемогу і всім – миру. Ви бачили багато смертей, тож знаєте справжню ціну людського життя".

Відтак усі присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих.

Відповідно до Наказу начальника ГУНП в Івано-Франківській області полковника поліції Шкутова В. В. з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулося нагородження відзнакою Президента України пам’ятною медаллю "25 років виведення військ з Афганістану" 23 учасників бойових дій у Афганістані. Відзнакою "За службу державі" нагороджено 7 пенсіонерів МВС, учасників бойових дій, які брали участь у проведенні антитерористичної операції на Донбасі та які особисто вручив Віктор Шкутов.

У свою чергу від учасників війни у Афганістані виступив Іван Дунець, який зазначив, що: "Колись, у вісімдесятих, коли нас збирали разом з учасниками Великої Вітчизняної війни, ми думали, що війна в Афганістані – це остання війна. Але нині ми дуже стурбовані, бо вона, на жаль, не остання і не на території іншої держави, а в Україні. Тому усім, хто нині захищає Україну, я бажаю витримки і віри в перемогу, керівництву поліції щиро дякую за те, що пам’ятаєте про ці буремні роки, згуртовуєте нас і пошановуєте".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: