fbpx

У Прикарпатському факультеті академії внутрішніх справ відбувся день відкритих дверей

Суспільство 13:37, 16.04, 2018

14 квітня у Прикарпатському факультеті Національної академії внутрішніх справ відбувся день відкритих дверей.

Серед гостей та відвідувачів навчального закладу правоохоронної системи зі специфічними умовами навчання – батьки та учнівсько-студентська молодь, яка мріє стати курсантом або студентом навчального закладу, повідомляється на сайті ГУНП в області.

З вітальним словом до присутніх звернулася декан факультету підполковник поліції Юлія Терещенко, яка розповіла гостям про особливості проходження служби-навчання у лавах Національної поліції, специфіку здобуття професії юристів-правознавців, а також проінформувала абітурієнтів про умови набору на навчання до академії. 

Під час заходу курсанти продемонстрували присутнім практичне виконання нормативів з фізичної підготовки, види вправ, порядок та правильність їх виконання.

Як візитну картку навчального закладу представили художню самодіяльність. Присутні мали змогу побачити та почути виступ духового оркестру курсантів факультету та танцювального гуртка, учасниками яких є як курсанти, так і студенти факультету.

Усім присутнім організатори продемонстрували спеціально-спортивний виступ з елементами застосування самозахисту, рукопашного бою, прийомів самбо та боксу, а також гості та запрошені переглянули спеціально-показовий виступ із затримання озброєних злочинців, які пересувалися автомобілем, та затримання порушників громадського правопорядку під час масових заходів, зокрема футбольного матчу. У навчальному закладі також провели виставку сучасного озброєння. Гості побували й у навчальних аудиторіях та ознайомилися з матеріально-технічною базою факультету.

Викладачі кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії ознайомили гостей зі специфікою діяльності, показали обладнання слідчої валізи та процедуру зняття відбитків пальців, виявлення слідів пальців рук за допомогою спеціальних порошків та виявлення слідів на місці вчинення злочинів, збереження їх від випадкового знищення, а також ознайомили з матеріальною базою та специфікою навчання на кафедрі спеціальної та фізичної підготовки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: