fbpx

У прикарпатських родинах святкуватимуть Різдво близько тисячі дітей зі Сходу України

Суспільство 14:05, 03.01, 2015

Близько тисячі дітей зі східних та південних областей України зустрінуть Різдвяні свята на Івано-Франківщині. Майже тиждень діти житимуть у родинах прикарпатців.

3-10 січня в рамках благодійної акції "Різдво в Карпатах" дітки із Донецької, Луганської, Харківської, Миколаївської, Херсонської областей відвідають Івано-Франківщину. На Прикарпатті разом із сім’ями місцевих мешканців вони святкуватимуть Різдво Христове, відпочиватимуть, ознайомляться з притаманними нашому регіону національними традиціями та візьмуть участь в низці культурно-мистецьких заходів.

Основна мета акції, як відзначає голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук, засвідчити єдність українців, показати, що Схід і Захід знаходяться по одну сторону барикад, подарувати діткам новорічно-різдвяну казку й познайомити їх із багатим на традиції Прикарпаттям.

"Показово, що наші гості проживатимуть не в санаторіях чи готелях, а в особистих помешканнях жителів області. Такий формат було обрано свідомо, адже саме безпосереднє спілкування між мешканцями різних частин України сприятиме єднанню нашого народу. Ми розповідатимемо та показуватимемо діткам притаманні нам звичаї та традиції, можливо, якісь переймемо у них, – розповідає Олег Гончарук. – Найголовнішим є те, щоби гості побачили й відчули тут нашу любов, отримали підтримку. Акція "Різдво в Карпатах" покликана створити умови для більш тісних зв'язків та дружби між жителями різних областей України".

Слід відзначити, що під час прибуття дітей до Івано-Франківська, сьогодні, 3 січня, о 14.30, задля створення належних умов посадки дітей у автобуси, їх безпеки на Привокзальній площі відбудеться тимчасове перекриття автомобільного руху, повідомляє прес-служба ОДА. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: