fbpx

У п’яти селах Яремчанської міськради спалили мобілізаційні повістки

Політика 14:45, 22.07, 2014

Сільські голови Микуличина, Ворохти, Татарова, Яблуниці та Поляниці публічно спалили мобілізаційні посвідчення та журнали з результатами проведення медкомісій

Як повідомляв КУРС, вчора в Яремче близько 50 місцевих жінок зібрались на мітинг проти мобілізації місцевих чоловіків до війська. Місцева жителька Галина Жигалюк повідомила, що матері та дружини просили у військкоматі надати документи, які би підтверджували призов яремчанців та створення нових батальйонів. За словами пані Галини, таких документів жінкам не надали.

Втім, вони добилися, що сільські голови Микуличина, Ворохти, Татарова, Яблуниці та Поляниці Яремчанської міської ради підтримали громаду та публічно спалили мобілізаційні посвідчення та журнали з результатами проведення медкомісій. Головний лікар Яремчанської міської лікарні Олександр Соколюк написав розписку, в якій зазначив, що "проведений медогляд був неповний", а отже, незаконний.

Для вирішення конфлікту сьогодні в Яремче приїде поспілкуватись із жінками військовий комісар Надвірнянсько-Богородчанського ОРВК. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: