fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • У разі поразки на виборах представники чинної влади втратять все. А деякі з них сядуть за ґрати, – Микола Палійчук

У разі поразки на виборах представники чинної влади втратять все. А деякі з них сядуть за ґрати, – Микола Палійчук

Політика 16:10, 24.01, 2019

Соціологічні дослідження показують, що сьогодні ситуація втричі напруженіша, аніж у 2013. Люди готові виходити на акції протесту. Стримує їх єдине – вибори, мирна зміна влади.

Про це в ефірі "Актуального інтерв’ю" на ОТБ "Галичина" сказав очільник прикарпатського УКРОПу, голова комісії з питань бюджету, фінансів та податків Микола Палійчук. 

"Я не виключаю, що акції протесту можуть розпочатись у разі проходження чинного президента до другого туру. Адже зараз є дуже багато інформації про те, що під виглядом масового соціологічного дослідження "агітатори" Порошенка за тисячу гривень збирають анкетні дані людей. На це мають реагувати правоохоронні органи. Як і на те, що чинний гарант використовує бюджетні кошти на свої агітаційні поїздки Україною, такі як "Томос-тур".

Що ближче до виборів, зауважив укропівець, то більше незаконних політтехнологій застосовують представники влади:

"У разі поразки на виборах представники чинної влади втратять все. А деякі з них сядуть за ґрати. Якщо добре працюватиме система правоохоронних органів, злочинів за ними – дуже багато. Тому владі є за що боротися. Тим паче соціологія показує, що рівень недовіри до чинного Президента – більш як 60%. Ще 28%, скоріше за все, не голосуватимуть".

На думку укропівця, через напружену ситуацію в країні новий президент повинен негайно провести ряд реформ.

"Потрібно прийняти пакет законів, аби унеможливити корупцію. А не створювати нові правоохоронні органи, на утримання яких йдуть мільярди. А жодного реального кроку для боротьби з корупцією немає. Я пропоную простіший метод: щоб забрати корупцію, треба забрати людину від прийняття рішення. А Кабмін своєю постановою має визначати у тендерах максимально допустимі ціни. А не закуповувати товари за вдвічі-втричі вищою вартістю", – сказав Микола Палійчук.

Говорили у студії і про інвестиційний клімат в Україні.  

"Найбільший інвестор 2018 року в Україні – це Росія. При чому кошти йдуть не в реальний сектор економіки, а у банки, страхові компанії. Тобто ті напрямки, через які можна контролювати фінансові потоки. Другий інвестор – Кіпр, офшорні фірми наших же чиновників. Натомість мають бути інвестиції в реальний сектор економіки: виробництво, переробку. Україна щороку показує позитивну динаміку в сільському господарстві. Завдяки нашим працьовитим фермерам ми маємо рекордні врожаї. Але трейдери гуртом скуповують у виробника соняшник, ріпак, пшеницю – і продають сировину. А ми натомість купуємо італійські макарони чи інші продукти харчування, перероблені вже за кордоном. Треба розробити механізми регулювання, які зобов’яжуть переробку робити в Україні. Повірте, буде вигідно і українцям, і європейцям", – сказав укропівець.

На правах реклами

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: