fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • У річному звіті "Свобода" не показала, хто й скільки платить у Франківську за партійні біл-борди та агітаційні намети

У річному звіті "Свобода" не показала, хто й скільки платить у Франківську за партійні біл-борди та агітаційні намети

Політика 11:25, 22.03, 2018

Партія "Свобода" на Прикарпатті витратила на рекламу всього дві тисячі гривень, а на оренду офісу – тільки 9 тис. грн. Такі цифри у щорічному звіті партії на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Обласна організація партії ВО "Свобода" вказала у звіті за 2017 рік, що користується майном вартістю 16 тис. грн. На партійних рахунках має всього 11 тис. грн. Загалом минулого року на рахунки обласної організації партії за рік надійшло 26 тис. грн. Зокрема, 3 тис. грн від керівника Калуської міської організації ВО "Свобода" Богдана Білецького, майже 10 тис. грн від голови Бурштинської міської організації ВО "Свобода" Ігоря Карвацького, 6 тис. грн – від члена партії Дениса Супоніна та 7 тис. грн  від Олександра Галича.

Скромні в обласної "Свободи" і видатки – за рік на статутну діяльність партії в області витратили  всього 19 тис. грн. З них 9 тис. грн – на оренду офісу. До речі, за ці гроші ВО "Свобода" орендує 40 квадратів в центрі Івано-Франківська в обласної ради. 7 тис. грн  це матеріальні витрати та оплату послуг. Всього 2 тис. грн пішло на друк газет, інші витрати партії становлять 800 грн.

Не багатша за обласну й Івано-Франківська міська організація ВО "Свобода". На її рахунках 17 тис. грн.  Більше ніяких даних у звіті міської "Свободи" не вказано  графи про доходи і видатки порожні.

Судячи зі звіту, люди у партійних наметах ВО "Свобода" в Івано-Франківську працюють безкоштовно, а десятки біл-бордів в місті, мабуть, розміщають таємні партійні симпатики.

Втім, у загальну касу партії прикарпатські свободівці не скупилися. По 49,5 тис. грн пожертвували підприємець, екс-депутат від ВО "Свобода" Тисменицької районної ради Володимир Яцишин, голова фракції "Свобода" в Івано-Франківській міській раді Роман Онуфріїв та його колега-депутат Петро Гавриш.

Нагадаємо, у 2016 Онуфріїв віддав на партію половину річного доходу  130 тис. грн, Гавриш пожертвував 120 тис. грн.

Голова Галицької районної організації ВО "Свобода" Андрій Сегін у 2017 році зробив членський внесок у розмірі 14,8 тис. грн, депутат Івано-Франківської обласної ради Сергій Федорців19,8 тис. грн.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: