fbpx

У Рогатині взялися за відновлення траси для мотокросу

Спорт 17:44, 08.05, 2018

7 та 8 липня у Рогатині, що на Прикарпатті, відбудуться традиційні змагання із мотокросу. На Кубок України Західного регіону приїде щонайменше 70 професійних спортсменів із нашої крани та з-за кордону. Однак траса для цього виду спорту – у зношеному стані. Саме тому місцеві укропівці взялися за її облаштування.

"Ми щороку долучаємось до проведення Кубка України із мотокросу. Це честь для нашого міста – приймати змагання такого рівня. Однак наша траса має майже 20 років і потребує оновлення. Тому ми працюємо над тим, би її вдосконалити",  розповів керівник Рогатинської районної організації партії "УКРОП" Роман Дашавець.

Укропівці посприяли у виділенні із районного бюджету 75 тисяч гривень. За ці кошти планують продовжити трасу на півкілометра та оновити решту шляху. Після реконструкції вона матиме протяжність майже два кілометри. За словами організатора змагань, керівника місцевого осередку ГО з мотокросу "Джерело", укропівця Ярослава Третяка, оновлення траси дозволить зробити змагання ще більш видовищними та цікавими.

"Це нелегкий вид спорту, у якому можливості техніки поєднуються з можливостями людини, витривалістю та сміливістю. Сподіваємось, що цьогоріч задоволення від змагань отримають усі: як спортсмени, так і вболівальники",  зазначив Ярослав Третяк.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: