fbpx

У Росії припинив мовлення телеканал, що показував відправку "добровольців" на Донбас із Томська

Суспільство 13:33, 01.01, 2015

Мовлення незалежної російської телекомпанії ТВ2 припинилося в першу хвилину 2015-го року під час виконання гімну Росії.

Трансляція програм зараз продовжується через кабельних операторів та на сайті агентства новин ТВ2, передає Еспресо.TV з посиланням на "Росбалт".

Таким чином Томський обласний радіотелевізійний передавальний центр (філія РСТРС) виконав своє попередження про розірвання договору на мовлення в односторонньому порядку.

"В офіційних коментарях та релізах губернатор Томської області Сергій Жвачкін, мер Томська Іван Кляйн, голова Законодавчої Думи Томської області Оксана Козловська, спікер Думи Томськ заявляли про своє невтручання в ситуацію, обґрунтовуючи її "суперечкою господарюючих суб'єктів", – наголошується в повідомленні медіакомпанії.

Проблеми каналу почалися, коли з ладу вийшло обладнання, за допомогою якого ТВ2 веде мовлення в ефірі. Російська телевізійна і радіомовна мережа (РТРМ), що відповідає за роботу обладнання, ремонтувала його протягом двох місяців. Роскомнадзор виніс телеканалу припис вийти в ефір найближчим часом.

Після звернення до федеральної влади керівництвом каналу обладнання полагодили. В кінці року РТРМ повідомила телекомпанію, що більше не буде з нею працювати.

21 грудня у Томську відбувся мітинг на підтримку телеканалу, на який вийшло до 3 тисяч учасників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: